بلاگ ویژن

برگزاری کارگاه PayTech

توسط در کارگاه 21 فوریه 2020

کارگاه PayTech در تاریخ 5 دی در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد. این کارگاه به عنوان دهمین کارگاه از مجموعه کارگاه‌های آموزشی فین‌تک، تحت عنوان رویداد FinWay، برگزار شد.

همانند کارگاه‌های پیشین، در ابتدای کارگاه، آقای پرهام خلیلی در مورد تاریخچه، نحوه شکل‌گیری و مفاهیم این حوزه توضیحاتی ارائه کردند. سپس دسته‌بندی استارتاپ‌های PayTech را ارائه کردند و برخی آمار و ارقام از این حوزه به شرکت‌کنندگان ارائه شد. در مورد دسته‌بندی استارتاپ‌های حوزه PayTech بحث خوبی در کارگاه شکل گرفت چرا که به گفته‌ی آقای خلیلی، استارتاپ‌های این حوزه به شدت متنوع‌اند.

در قسمت بعدی، آقای امین آقاجانی، مدیرعامل همراه کارت، همراه کارت را به عنوان یکی از اپلیکیشن‌های خلاق که توانسته از طریق ارائه تجربه کاربری متفاوت، کاربران زیادی به سمت خود جذب کند معرفی کردند. ایشان در مورد تاریخچه، قابلیت‌ها، چالش‌ها و تجارب خود در حین توسعه همراه کارت با حضار صحبت کردند و به بیان خاطرات خود از این مسیر پرداختند.

در بخش انتهایی کارگاه نیز آقای مصطفی امیری، مدیرعامل زرین‌پال، استارتاپ زرین‌پال را به بیان خیلی ساده معرفی کردند و در مورد تاریخچه و چالش‌های کسب و کارشان به طور مفصل توضیحاتی به شرکت‌کنندگان ارائه کردند.

این کارگاه به عنوان آخرین کارگاه از مجموعه کارگاه‌های FinWay برگزار شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد رویدادهای آتی به سایت Finway.ir مراجعه فرمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.