بلاگ ویژن

برگزاری کارگاه PFM

توسط در کارگاه 21 فوریه 2020

کارگاه PFM در تاریخ 21 آذر در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد. این کارگاه به عنوان هشتمین کارگاه از مجموعه کارگاه‌های آموزشی فین‌تک، تحت عنوان رویداد FinWay، برگزار شد.

در ابتدای کارگاه، آقای پرهام خلیلی در مورد تاریخچه Personal Finance صحبت کردند و مفاهیم آن را تشریح کردند. سپس به بیان جزییات PFM پرداختند و مراحل آن را توضیح دادند. در ادامه به بررسی چند نمونه از PFMهای مطرح دنیا و قابلیت‌های آن‌ها پرداختند. در این کارگاه برای اولین بار در کارگاه‌های FinWay، شرکت‌کننده‌ها در قالب تعدادی تیم تقسیم شدند و به طراحی یک استارتاپ PFM پرداختند که این بخش عملی از کارگاه مورد استقبال شرکت‌کنندگان قرار گرفت.

در بخش بعدی، آقای علی عباسی، بنیان‌گذار قبضینو به عنوان یک استارتاپ موفق در حوزه پرداخت‌های دوره‌ای، به معرفی کسب و کار خود و فرآیندهای آن پرداختند. ایشان در مورد ایده، مسیر طی شده، چالش‌ها و برنامه‌های آینده‌ی این استارتاپ توضیحاتی ارائه دادند. سپس در یک گفت و گوی دوستانه به تشریح خدمات جدید و تغییراتی که در کسب و کار خود ایجاد کردند پرداختند و برخی از رخدادهای واقعی در کسب و کار خود را مورد بررسی قرار دادند.

در بخش بعدی و انتهایی کارگاه، خانم آیدا خدیوی‌فرد، مدیرمحصول فانوس، به ارائه توضیحاتی در مورد PFM و مشتریان هدف آن پرداختند. ایشان همچنین برخی تجارب و آموخته‌هایی که در مسیر توسعه محصول و کسب و کار خود با آن مواجه شده بودند را تشریح کردند که در کارگاه مورد بحث قرار گرفت.

در ادامه رویداد FinWay، نهمین کارگاه تحت عنوان کارگاه RegTech، با موضوع پیوند قانون و فناوری در تاریخ 28 آذر ماه برگزار خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت Finway.ir مراجعه فرمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.