بلاگ ویژن

پنل انتقال تجربیات کارآفرینان موفق (با محوریت راه‌اندازی کسب‌وکار)

توسط در پنل 7 سپتامبر 2021

 

پنل انتقال تجربیات کارآفرینان موفق (با محوریت راه‌اندازی کسب‌وکار)، از مجموعه کارگاه‌های مدرسه اشتغال مدرس یا طرح توانمندسازی شغلی صدف بصورت وبینار بر بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود. 
مهمانان این پنل، جناب آقای دکتر سجودی (عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس)، جناب آقای مصطفی امیری (مدیرعامل زرین‌پال)، جناب آقای کاوه گودرزی (مدیرعامل مرکز نوآوری جهش)، سرکار خانم قاسمی (دانشجوی دکتری دانشگاه تربیت مدرس و محقق سرطان و پرتودرمانی) و جناب آقای احسان یوسفی (هم-بنیانگذاری آژانس دیجیتال مارکتینگ مهتاب) خواهند بود.

درباره پنل

 آیا تاکنون داستان کارآفرینان موفق را شنیده اید؟

 آیا میدانستید پشت همه موفقیت های امروز کارآفرینان، تلاش ها و شکست های زیادی نهفته است؟

 آیا علاقه مند هستید تا از تجربیات ارزشمند کارآفرینان استفاده کنید؟

 پارک علم و فناوری مدرس با همکاری معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری و پارک پردیس، در راستای ترویج فرهنگ کارآفرینی ، دوپنل انتقال تجربه کارآفرینی با حضور کارآفرینان برتر کشور برگزار می کند.

 در هر یک از این نشست ها با دو موضوع “راه اندازی کسب وکارهای نوآورانه” و “چالش های توسعه کسب وکار”، و با حضور کارآفرینان برتر، نه تنها جنبه های کاربردی کارآفرینی بررسی می شود بلکه انتقال تجربه این کارآفرینان می تواند راهنمای خوبی برای افرادی باشد که در آغاز این راه پرمخاطره هستند. برگزاری پنل های انتقال تجربه نه تنها بهترین راه ترویج کارآفرینی و کمک به انگیزه بخشی به کارآفرینان نوپا برای ادامه مسیر پر افت و خیز کارآفرینی می باشد، بلکه به جوانان با انگیزه نیز کمک می نماید تا از اشتباهات افراد صاحبنظر درس گرفته و مسیر بهتری را انتخاب نمایند.

این رویداد بخشی از طرح مدرسه اشتغال مدرس می باشد؛ برای آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر با این طرح، می توانید به صفحه اصلی این دوره مراجعه کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.